A városi piac látványterve

A várost bemutató kisfilm

Imázsfilm Tolna megyéről

Jöhet a Final Four!

Lezárult a strandlabdarúgó NB1 alapszakasza, a Bonyhád BFC együttese a jó rajt után kiengedett, de jó hajrával a harmadik helyen fejezték azt be. A bajnok Energia SC Gyöngyös vár rájuk az elődöntőben.

A Siófok elleni elhalasztott mérkőzéssel nyitották a hétvégét a bonyhádiak, melyet rosszul kezdtek, de sikerült fordítaniuk, végül mégis pont nélkül maradtak egy borzasztó utolsó harmad miatt. Az Aramis ellen is sikerült összehozni egy hasonló „bravúrt”, a második harmadnak köszönhetően úszni látszott a meccs, melyet hosszabbításra mentettek, de vereség lett a vége.

A Gyöngyös és a Goldwin elleni rangadókon ugyan már javuló formát mutattak a bonyhádiak, de ennél sokkal több kell majd a bajnoki döntőkön a sikerhez.

Az utolsó mérkőzésekre saját magát hozta nehéz helyzetbe a BFC, győzelmi kényszerbe került a final fourért, de ha nem is könnyen, hozta a kötelezőt és ott lesz az augusztus elején esedékes rájátszásban.

A 3. fordulóból elhalasztott mérkőzések
Bonyhád BFC–Plázs Siófok 6–9 (1–2, 4–2, 1–5). Bonyhád: Komáromi – Pap R., Sebestyén N., Völgyi, Máté R. Cserék: Szabó Sz., Szlama, Sásdi, Szász, Genczler. Vezetőedző: Bölcsföldi Zoltán. A bonyhádi gólszerzők: Máté R. (2), Szász, Völgyi, Sásdi, Genczler.

Energia SC Gyöngyös–Bonyhád BFC 7–3 (1–1, 3–1, 3–1). Bonyhád: Szabó Sz. – Pap, Sebestyén, Völgyi, Jaksa. Cserék: Komáromi, Vénosz, Szlama, Szász, Genczler. A bonyhádi gólszerzők: Jaksa, Völgyi, Szlama.

A 4. forduló eredményei
Aramis SE–Bonyhád BFC 10–9 (3–4, 5–1, 1–4, 1–0). Bonyhád: Szabó Sz. – Pap, Sebestyén, Völgyi, Máté. Cserék: Komáromi, Vénosz, Szlama, Szász, Genczler. A bonyhádi gólszerzők: Sebestyén (3), Genczler (2), Szász, Szlama, Máté, Völgyi.

Bonyhád BFC–Goldwin Plusz 7–10 (3–2, 2–4, 2–4). Bonyhád: Szabó Sz. – Jaksa, Sebestyén, Völgyi, Máté. Cserék: Komáromi, Pap, Szlama, Szász, Genczler. A bonyhádi gólszerzők: Szlama (2), Genczler, Máté, Jaksa, Völgyi, Pap.

Bonyhád BFC–Újhartyán VSE 9–7 (3–1, 3–1, 3–5). Bonyhád: Szabó Sz. – Jaksa, Völgyi, Sebestyén, Máté. Cserék: Tasselmájer, Pap, Szlama, Szász, Genczler. A bonyhádi gólszerzők: Genczler (3), Jaksa (2), Szlama, Sebestyén, Szász, Máté. Kiállítva: Tasselmájer.

Bonyhád BFC–Bodon FC 3–2 (0–0, 1–2, 2–0). Bonyhád: Szabó Sz. – Jaksa, Sebestyén, Völgyi, Máté. Cserék: Komáromi, Pap, Vénosz, Szlama, Preininger. A bonyhádi gólszerzők: Máté (2), Völgyi.

FTC–Bonyhád BFC 10–14 (0–4, 4–6, 6–4). Bonyhád: Tasselmájer – Jaksa, Sebestyén, Völgyi, Máté. Cserék: Komáromi – Pap, Szlama, Vénosz, Preininger. A bonyhádi gólszerzők: Máté (5), Vénosz (4), Jaksa (3), Preininger, Sebestyén.