+
Bezárás Menü
0°C
2021. szeptember 23.
Tekla, Lina, Linett

Munkatársak

Bonyhádi Közös Önkormányzati Hivatal
7150 Bonyhád 74/500-200 info [kukac] bonyhad.hu
Széchenyi Tér 12.

Polgármester:

Filóné Ferencz Ibolya 74/500-203 polgarmester [kukac] bonyhad.hu

Jegyző:

Filczinger Ágnes 74/500-202 jegyzo [kukac] bonyhad.hu

Aljegyző:

Dr. Márton Antal 74/500-209 marton.antal [kukac] bonyhad.hu

Városi főépítész:

Kovács Andor 0670/2160324 kovacs.andor.foepitesz [kukac] gmail.com

Hatósági osztály:

Szakács Rebeka 74/500-208 szakacs.rebeka[kukac] bonyhad.hu

Jakabné Juhász Éva 74/500-257 juhasz.eva[kukac] bonyhad.hu

Borbáth Krisztina 74/500-237 borbath.krisztina [kukac] bonyhad.hu

Budainé Szomolai Csilla 74/500-234 budaine [kukac] bonyhad.hu

Joó Bella Szabina 74/500-257 joo.bella [kukac] bonyhad.hu

Molnár Sándorné 74/500-238 molnarne [kukac] bonyhad.hu

Palkó Helga 74/500-235 palko.helga [kukac] bonyhad.hu

Pausch Mihályné 74/500-233 pausch.mihalyne [kukac] bonyhad.hu

Visnyei Gabriella 74/500-251 visnyei.gabriella[kukac] bonyhad.hu

Jakabné Antal Mónika 74/500-239 jakabne[kukac] bonyhad.hu

Műszaki osztály:

Kozma Anikó 74/500-215 kozma.aniko [kukac] bonyhad.hu

Havasi Béla 74/500-214 havasi.bela [kukac] bonyhad.hu

Kajtár Tünde 74/500-232 kajtar.tunde[kukac] bonyhad.hu

Magyari Balázs 74/500-212 magyari.balazs[kukac] bonyhad.hu

Makovics István 74/500-212 makovics.istvan [kukac] bonyhad.hu

László Zoltán 74/500-231 laszlo.zoltan [kukac] bonyhad.hu

Kaiser Mária 74/500-245 kaiser.maria [kukac] bonyhad.hu

Simonics Ottó 74/500-232 simonics.otto[kukac] bonyhad.hu

Pénzügyi osztály:

Fauszt Józsefné 74/500-262 fauszt.jozsefne [kukac] bonyhad.hu

Dr. Marcsekné Tóth Angéla 74/500-269 marcsekne [kukac] bonyhad.hu

Csiszérné Kovács Ibolya 74/500-263 csiszerne [kukac] bonyhad.hu

Kiszler-Rausch Etelka 74/500-264 rausch.etelka [kukac] bonyhad.hu

Palkó Roland 74/500-265 palko.roland [kukac] bonyhad.hu

Palkovics Judit 74/500-274 palkovics.judit [kukac] bonyhad.hu

Horváth Csilla 74/500-261 horvath.csilla [kukac] bonyhad.hu

Kerekes Kornélia 74/500-278 szombathne [kukac] bonyhad.hu

Szentes Szilvia 74/500-210 szentes.szilvia [kukac] bonyhad.hu

Erős Pálné 74/500-279 eros.palne [kukac] bonyhad.hu

Soós Gyöngyi 74/500-282 soos.gyongyi [kukac] bonyhad.hu

Adócsoport:

Lovász Enikő 74/500-268 lovasz.eniko [kukac] bonyhad.hu

Györgyné Csiki Éva 74/500-266 gyorgyne [kukac] bonyhad.hu

Siszler Ágnes 74/500-267 siszler.agnes [kukac] bonyhad.hu

Balogh Erzsébet 74/500-266 balogh.erzsebet [kukac] bonyhad.hu

Forrayné Hajdú Judit 74/500-267 forrayne [kukac] bonyhad.hu

Városfejlesztési és Jogi osztály:

Dr. Brandt Huba 74/500-205 brandt.huba[kukac] bonyhad.hu

Énekes Andrea 74/500-281 enekes.andrea [kukac] bonyhad.hu

Pintérné Dávid Edit 74/500-206 pinterne [kukac] bonyhad.hu

Szarvas Irén 74/500-252 vot7151 [kukac] gmail.com

Szőtsné Szentes Rita 74/500-217 szentes.rita[kukac] bonyhad.hu

Takácsné Antal Tünde 74/500-270 takacsne[kukac] bonyhad.hu

Pesti-Pusch Adrienn 74/500-244 nko[kukac] bonyhad.hu

Polgármesteri személyi asszisztens:

Gungl Adrienn 74/500-243 gungl.adrienn[kukac]bonyhad.hu

Média, sajtókapcsolat:

Vizin Balázs +36306503024 balazs[kukac]vizinbalazs.hu